DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Maciej Śliwa piłkarzem Miedzi Legnica

Przez   /   07/06/2019  /   No Comments

Pochodzi ze Starachowic i nieco ponad trzy tygodnie temu wkroczył w pełnoletniość. Zagrał pięć razy w LOTTO Ekstraklasie w barwach Wisły Kraków i zdobył dla niej jedną bramkę. Od teraz będzie strzelał dla Miedzi Legnica. Witamy w klubie Macieja Śliwę.

Maciej Śliwa jest ofensywnym pomocnikiem. Zaczynał w Sokole Starachowice, a potem przeniósł się do Juventy Starachowice. Dwa lata temu trafił do Wisły Kraków, w której szybko dostał szansę debiutu w poważnym futbolu. W zakończonym niedawno sezonie LOTTO Ekstraklasy wystąpił w pięciu meczach. W pierwszych czterech (z Lechem Poznań, Górnikiem Zabrze, Śląskiem Wrocław i Koroną Kielce) wchodził na boisko z ławki rezerwowych. Za piątym razem rozpoczął w wyjściowym składzie Białej Gwiazdy, która mierzyła się na wyjeździe z Arką Gdynia. Dla Macieja Śliwy było to słodko-gorzkie spotkanie. Wisła przegrała 1:3, ale on zdobył jedyną bramkę dla swojego zespołu.

Nowy zawodnik Miedzi związał się z klubem czteroletnim kontraktem. To trzeci transfer legniczan w ostatnim czasie. Wcześniej do klubu trafili Maciej Koziara i Jan Ostrowski.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 365 dni temu dnia 07/06/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 7, 2019 @ 10:17 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

marquitos-gol-fot-b-hamanowicz-miedzlegnica-eu_1591126218_6218

Miedź przegrała ze Stalą 1:2. Nowak: Brakło skuteczności

Read More →