SunnyClub
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Łucznikom dobrze w Legnicy. Niebawem wielka impreza

Przez   /   01/08/2018  /   No Comments

W dniach od 27 sierpnia do 1 września Legnica będzie gospodarzem mistrzostw Europy w łucznictwie. Udział w sportowej rywalizacji zapowiada 350 łuczników z 44 krajów. To kolejna tak duża impreza łucznicza w mieście, które było już organizatorem Pucharu Europy juniorów, mistrzostw świata juniorów i juniorów młodszych, akademickich mistrzostw świata i Pucharu Europy seniorów. 

O zbliżających się mistrzostwach piszą ogólnopolskie media, bo Polski Związek Łuczniczy ustalił skład reprezentacji kraju w łukach klasycznych. W Legnicy zobaczymy: Natalię Leśniak, Joannę Rząsę i Sylwię Zyzańską (wszystkie Łucznik Żywiec), Pawła Marca (UKS Talent Wrocław), Mateusza Ogrodowczyka (AZS OŚ Surma Poznań) i Kacpra Sierakowskiego (Stowarzyszenie Łucznicze Marymont). Reprezentacja Polski w strzelaniu z łuku bloczkowego zostanie zaprezentowana po zaplanowanych na koniec tygodnia zawodach w Bułgarii.

Dzień przed rozpoczęciem mistrzostw w Akademii Rycerskiej odbędzie się kongres wyborczy Europejskiej Federacji Łuczniczej.

FOT. LEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 206 dni temu dnia 01/08/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 1, 2018 @ 12:08 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_6974,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

OSiR odwołał mistrzostwa Legnicy w slalomie gigancie

Read More →