Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Lubimy pomagać. Po koncercie dla ofiar wybuchu

Przez   /   12/02/2018  /   No Comments

W ostatni piątek blisko 100 osób bawiło się na koncercie charytatywnym w Sky Club w Galerii Gwarnej. Koncert zorganizowany przez legnickie i wrocławskie środowisko muzyczne był bezpłatny, a w jego trakcie poszkodowani, w wybuchu gazu w Legnicy 07.09.2017 roku przy ulicy Gwiezdnej, zbierali fundusze mające zasilić ich konta uruchomione w Fundacji Pomagam.pl.

Pozytywne wrażenia płynące z różnorodnej muzyki prezentowanej na scenie przez występujące tam zespoły: THE VETS, IRIS, NIKOLĘ WARDA & MARCINA GOŁDA i PATIKA, a także szczytny cel przyświecający tej imprezie to atuty, które wpłynęły na sukces tej akcji. Zebrano prawie 2 tys złotych i jak podkreślał organizator imprezy – Jacek Kamola, pieniądze które zebrali poszkodowani w czasie tego koncertu przeznaczone będą na ich dalsze leczenie i rehabilitację.

Miłym akcentem było przybycie do Sky Clubu Rafała Collinsa znanego z programu telewizyjnego „Odjazdowe Bryki Braci Collins” – który osobiście wspomógł finansowo poszkodowanych i pozostawił im do licytacji oryginalną czapkę ze swoim autografem.


FOT. ORGANIZATORZY KONCERTU

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

sh

Showcase – festiwal młodych artystów w SDK “Kopernik”

Read More →