LegnickiePole
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

List Rafała Plezi, kandydata na wójta Legnickiego Pola

Przez   /   11/10/2018  /   No Comments

Rafał Plezia, kandydat na wójta gminy Legnickie Pole, wyjaśnia dlaczego ma prawo mówić o dziesiątkach milionów złotych, które pracując w trzecim sektorze pozyskał na rozwój regionu. Publikujemy jego list otwarty do mieszkańców.

 

Nowa Wieś Legnicka, 09.10.2018r.

List otwarty

Szanowni Państwo,
W dniu 2 października 2018r. w Sądzie Okręgowy w Legnicy w sprawie rozpoznawanej w trybie wyborczym, próbowano odebrać mi mój dwudziestoletni dorobek w postaci pracy nad wnioskami skutkującymi dofinansowaniem na kwotę ponad 51 mln. Na rozprawie wykazałem zaangażowanie moje wraz z zespołem w projekty skutkujące dofinansowaniem w wysokości łącznej ok 55 mln zł i to tylko z ostatnich 10 lat. Wobec powyższego poczułem się w obowiązku poinformować o tym społeczność.
Jako człowiek wyznający zasady partnerstwa i współpracy zawarłem ugodę w sprawie i zobowiązałem się dobrowolnie, do wydania oświadczenia, precyzującego sposób pozyskania tych środków. Złożone przeze mnie oświadczenie, nie jest wykonaniem prawomocnego postanowienia Sądu wydanego w trybie wyborczym, lecz stanowi realizację zawartej przeze mnie ugody przed Sądem.
Ponadto informuję, że w związku ze zwróceniem mi uwagi o nieprecyzyjnym sformułowaniu w materiałach wyborczych jeszcze przed rozprawą w sądzie w dniu 24 września 2018r., o godzinie 9.22 z własnej inicjatywy na profilu KWW Rafała Plezi Idzie Nowe umieściłem informację, która wyjaśnia sposób w jaki środki były uzyskane i przekazywane. Tym samym uważam, że informacje umieszczane przeze mnie w materiałach są prawdziwe, a Sąd zasugerował zawarcie w sprawie ugody, celem doprecyzowania treści informacji, a nie ich usunięcia.
W mediach lokalnych ukazały się informacje przedstawiające tę sytuację jednostronnie i niesprawiedliwie. Ponieważ nie dano mi szansy na ustosunkowanie się do zarzutu kontrkandydata, czynię to teraz w formie listu otwartego i proszę o jego publikację.
Proszę, abyście sami Państwo ocenili moją skuteczność jako osoby kierującej i nadzorującej pracę zespołu wspaniałych ludzi, pozyskującego ogromne środki na rozwój regionu, jako menadżera, wybierając mnie na Wójta Gminy Legnickie Pole.

Rafał Plezia
KWW Rafała Plezi Idzie Nowe

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 251 dni temu dnia 11/10/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 12, 2018 @ 2:34 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

sad-vat-010-1024x682

Prezydent Legnicy głuchy na prośby załogi teatru

Read More →