suntravel5
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Licea z Legnicy i Lubina wśród najlepszych w Polsce

Przez   /   11/01/2019  /   No Comments

II Liceum Ogólnokształcące im. Wyspiańskiego  w Legnicy awansowało o ponad sto oczek w prestiżowym rankingu Perspektyw. Jest jednym z najlepszych liceów w Polsce. Tytuł Złotej Szkoły mają też  I LO w Głogowie i I LO w Lubinie. Wysokie pozycje w zestawieniu zajmują I LO w Legnicy oraz debiutujące w pierwszej pięćsetce Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Legnicy.

I i II LO w Legnicy od lat pojawiają się w zestawieniu najlepszych szkół w Polsce. Raz jedno, raz drugie liceum jest najlepszą szkołą średnią w mieście. Rok temu I LO miało 173. miejsce w Polsce – w tym jest sklasyfikowane na 277 pozycji. II LO awansowało z 252 na 145 miejsce. Goni je Akademickie Liceum Ogólnokształcące – jeszcze rok temu poza pierwszą pięćsetką, teraz 385 liceum w Polsce, według Perspektyw.

W rankingu ujęte są dwie szkoły z Lubina: I LO im Mikołaja Kopernika (miejsce 181, rok temu 179) oraz II LO (miejsce 543). Do najlepszych należą też I LO im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie oraz II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika (miejsce 578).

Pełny ranking TUTAJ.

FOT. 2LO.LEGNICA.EU

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

FBN_3433

Osiągnij sukces InfluencerkiBeauty!

Read More →