DINO
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legniczanin zatrzymany z 40 działkami marihuany

Przez   /   12/10/2018  /   No Comments

Legniccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. W efekcie podjętej interwencji funkcjonariusze znaleźli ponad 40 porcji marihuany. Za to przestępstwo 38-letniemu legniczaninowi może teraz grozić do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, zatrzymali 38-latka, przy którym ujawniono i zabezpieczono ponad 20 gram suszu roślinnego, który po wstępnym przebadaniu okazał się być marihuaną. Taka ilość wystarczy do przygotowania 40 porcji tego narkotyku.

Zachowanie legniczanina wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Policjanci postanowili sprawdzić co jest tego powodem. W efekcie podjętej interwencji na legnickim Zakaczawiu, przy mężczyźnie znaleziono marihuanę.

Legniczanin został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Izabela Burska/ Policja Legnica

FOT. PIXABAY.COM/STAYREGULAR

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 251 dni temu dnia 12/10/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 12, 2018 @ 3:02 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

sad-vat-010-1024x682

Prezydent Legnicy głuchy na prośby załogi teatru

Read More →