Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Legnica. Żłobek Happy House przez cały rok

Przez   /   19/06/2019  /   No Comments

W niepublicznym żłobku Happy House w Legnicy nie ma wakacji. Placówka oferuje całoroczną opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3 roku życia. Ma ramowy plan dnia dostosowany do indywidualnych potrzeb maluszków, autorskie plany pracy, posiłki i zajęcia wspomagające wszechstronny rozwój.

Marka Happy House jest obecna na Dolnym Śląsku od prawie 2 lat. W Legnicy uruchomiła działalność w listopadzie 2018 roku. Żłobek jest bezpieczny. Zajmuje nowo wyremontowany parter budynku przy ul. Wrocławskiej, blisko centrum miasta, dwóch placów zabaw i parku Miejskiego. Szkoda byłoby nie wykorzystać takiego położenia, więc jeśli pogoda pozwala, dzieci wychodzą bawić się na świeżym powietrzu. Przy ul. Wrocławskiej są trzy sale wielofunkcyjne, jasne, przestronne i dobrze wyposażone. Jest też szatnia z miejscem na wózki i przewijakiem, dziecięca łazienka z maleńkimi umywalkami tuż nad podłogą i sedesikami w sam raz dla szkrabów.

Standardem w Happy House są autorskie plany pracy. Układając je, opiekunki przyjmują sugestie ze strony rodziców. Podczas zabawy dzieci chłoną słówka z języka angielskiego. Od lipca będą miały również zajęcia z rytmiki. Gimnastyka buzi i języka wspomaga rozwój mowy. Żłobek realizuje również projekt „Grafomotoryka dla smyka”, będący wstępem do nauki czytania i pisania.

Obecnie w żłobku przy ul. Wrocławskiej przebywa 35 dzieci podzielonych na dwie grupy: młodsze Pszczółki (do 18 miesięcy) oraz starsze Motylki (od 18 miesięcy do 3 lat). Happy House korzysta z usług firmy cateringowej, która dostarcza smaczne i zdrowe, bogate w witaminy dziecięce posiłki. Jedzenie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustów dzieci. Dieta wegetariańska albo bezmleczna nie jest żadnym problemem.

Żłobek pracuje codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7 -17. Rekrutację prowadzi cały rok. Po więcej informacji odsyłamy do strony: http://legnica.happy-house.com.pl/.

 

Żłobek Niepubliczny Happy House

ul. Wrocławska 52, 59-220 Legnica

tel. 728 808 833

legnica@happy-house.com.pl

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

images (1)

Legnica w drugiej połowie rankingu miast dla młodych

Read More →