Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica z nagrodą na Drone Film Festiwal

Przez   /   05/12/2017  /   No Comments

Urząd Miasta Legnicy zdobył Nagrodę Publiczności, czyli Kryształowego Drona, na pierwszym Międzynarodowym Festiwalu Drone Film Festiwal we Wrocławiu. Wyróżnienie jest o tyle prestiżowe, że nasz film pokonał 27 innych produkcji z Polski i ze świata.

Mowa o filmie promocyjnym Summer in Legnica, autorstwa legniczanina oczarowanego swym miastem, Jarosława Wierzbickiego, właściciela Agencji Reklamowej JSQ. Obraz nominowany był również do konkursu głównego na festiwalu za zdjęcia, ciekawy montaż i promocję miasta.
- To film, który został stworzony, aby ukazać piękno Legnicy w okresie letnim i z podniebnej perspektywy – mówi autor. – Dzięki temu widz może zobaczyć miasto z pozycji, która na co dzień nie jest dla niego dostępna.
Summer in Legnica to jeden z wielu filmów promujących miasto, który nagrany był z użyciem drona i który cieszył się olbrzymią popularnością na oficjalnych kanałach Legnicy w mediach społecznościowych. Zapraszamy na oficjalny kanał miasta na portalu Facebook oraz Youtube, gdzie można zobaczyć je wszystkie.
W Legnicy działa wielu młodych ludzi, licencjonowanych pilotów dronów, którzy z pasją tworzą profesjonalne produkcje z użyciem tej technologii. Urząd Miasta postanowił zaprosić ich do wspólnego projektu. O ciekawych jego szczegółach poinformujemy niebawem.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

 

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 320 dni temu dnia 05/12/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 5, 2017 @ 11:14 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

letni

Cztery oferty w przetargu na remont Teatru Letniego

Read More →