SunnyClub2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica sprowadziła stylowe meble do Akademii

Przez   /   31/08/2016  /   No Comments

Piękne, stylizowane, z najlepszych materiałów meble już zdobią Salę Królewską w Akademii Rycerskiej. W razie potrzeby będą ustawiane w Sali Maneżowej. Ozdobią też foyer.

Wykonawca zamówienia, firma Rad–Pol, dostarczyła m.in. 110 krzeseł drewnianych stylizowanych oraz 400 metalowych tapicerowanych. Przyjechały także stoły – kwadratowe, okrągłe i stoliki koktajlowe – w sumie 96 sztuk oraz ławeczki, sofy, fotele, dywany i mównice. Całe wyposażenie doskonale komponuje się z kolorystyką i charakterem wnętrza.

Przetarg na dostawę mebli wygrała firma Rad–Pol, która spełniła wszystkie, wysokie wymagania. Zaproponowała cenę 509.800 zł. Przypomnijmy, że do rozstrzygnięcia doszło dopiero w trzecim przetargu. Dwa poprzednie nie doszły do skutku.

W zależności od potrzeb z dostarczonych mebli będzie można stworzyć różne aranżacje w salach. Już jutro (1 września) w Sali Królewskiej, w której ustawiono nowe meble, odbędzie się uroczysta miejska inauguracja roku szkolnego.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 937 dni temu dnia 31/08/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 31, 2016 @ 3:05 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

frost-borys-rabczenko-025-1024x683

Frost o Legnicy, której nie wstyd za kible na półpiętrze

Read More →