Robert
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Młody legniczanin ujęty po napadzie z nożem

Przez   /   11/06/2019  /   No Comments

Legniccy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie rozboju. Legniczanin wpadł w ręce policjantów krótko po tym, jak napadł na 21-latka i próbował ukraść mu 100 złotych. Prokurator  wystąpił do sądu o tymczasowy areszt, ale sąd się na to nie zgodził i zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc na ulicy Kominka w Legnicy. Według ustaleń policji, podejrzany trzymając w ręce nóż zażądał od poszkodowanego pieniędzy. Napadnięty nie chciał mu nic dać. Sprawca zaczął wymachiwać nożem. raniąc 21-latka w rękę. Na pomoc zranionemu mężczyźnie ruszyli koledzy. Dzięki  ich zdecydowanej postawie napastnik wycofał się. Jeden z mężczyzn zauważył przejeżdżający radiowóz. Skorzystał z okazji, by powiadomić policjantów.

- Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy natychmiast zareagowali i zatrzymali sprawcę – informuje mł. asp. Jagoda Ekiert, oficer prasowa. – Napastnikiem okazał się 21-letni mieszkaniec Legnicy.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 103 dni temu dnia 11/06/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 11, 2019 @ 3:05 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

zatrzymany audi

Wjechał w motocyklistę i uciekł. Policja go odnalazła

Read More →