Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Legnica. Mirosław Karcz i “UkładAnka” w bibliotece

Przez   /   03/10/2017  /   No Comments

Legnicka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z legniczaninem, Mirosławem Karczem i jego książką „UkładAnka”. Autorski wieczór – w piątek, 6 października o godz. 17.00 w siedzibie LBP przy ul. Piastowskiej 22.

- Będzie o wydarzeniach 1968 roku, handlu z Rosjanami w Legnicy i Świdnicy, o grzechach ojców wpływających na synów. Odkryją Państwo fragmenty historii, bardzo jeszcze żywej w naszym regionie – zachęca Anna Gątowska, dyrektor LBP.
Mirosław Karcz – najlepszy dla ludzi, win i bursztynowego trunku ze Szkocji rocznik 1959. Absolwent Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Podyplomowego Studium Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży PWST w Krakowie o. z. we Wrocławiu. Miłośnik literatury i filmowej „Ziemi Obiecanej”. Szczęśliwy ojciec dwóch inteligentnych synów i partner najpiękniejszej Rudej na Ziemi. Obecnie nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich w Legnicy.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pracownia-015-1024x681

Bezpłatne zajęcia w Otwartej Galerii Sztuki

Read More →