Juwenalia
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica kibicuje! Rusza mundial i strefa kibica

Przez   /   13/06/2018  /   No Comments

Legnicki ratusz przygotował mnóstwo mundialowych gadżetów. Będzie je rozdawał, zachęcając do  wspólnego kibicowania polskiej reprezentacji w strefach kibica w Rynku, Galerii Piastów, Hotelu Qubus.  Podczas Święta Legnicy na lotnisku, w przerwie między koncertami planuje transmitować na wielkim ekranie mecz Polska – Kolumbia. Jednak w Rynku telebimów nie ustawi.

We wtorek 19 czerwca i w czwartek 28 czerwca – gdy polska reprezentacja będzie grać z Senegalem oraz Japonią – Legnica uruchami w Rynku, obok fontanny Neptuna, strefę rodzinnego kibicowania. Będą dmuchańce, olbrzymie mydlane bańki, eksperci od malowania dziecięcych buziek, legnicki Julek i postacie z bajek, uwielbianych przez maluchy na całym świecie.  Jako nagrody w konkursach w tłum pójdą rozmaite piłkarskie gadżety dla dużych i dorosłych, od plecaków, toreb na zakupy po okulary przeciwsłoneczne i kołatki do dopingu.  Ratusz nie ustawi telebimu, ale zaprasza do okolicznych lokali, gdzie będzie można oglądać transmisje rozgrywanych w Rosji meczów i skorzystać z atrakcyjnych zniżek na hasło “Legnica kibicuje!” . Strefa w Rynku będzie czynna na dwie godziny przez meczami Polaków.

24 czerwca (niedziela), gdy Polska będzie grać z Kolumbią, uruchomiona zostanie Specjalna Strefa Kibica na Święcie Legnicy – z olbrzymim ekranem i transmisją na żywo ze stadionu w Kazaniu. Po jej zakończeniu zagra discopolowy zespół After Party. Przed godz. 20 – w oczekiwaniu na mecz – kibicie w Legnicy będą mieli raz jeszcze okazję fetować świeży awans do Ekstraklasy, specjalnymi gośćmi Święta Legnicy będą bowiem podopieczni trenera Dominika Nowaka.

14, 19, 24 i 28 czerwca na transmisje mundialowych spotkań zaprasza Irish Pub w Hotelu Qubus. Mundialem będzie też żyć Galeria Piastów. Od wtorku uruchomi strefę wypoczynkową, w której będzie grać na konsolach i wygrywać nagrody.

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 341 dni temu dnia 13/06/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 13, 2018 @ 6:53 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

oszustw na wnuczka

Fałszywy adwokat ujęty w Legnicy. Oszukiwał staruszków

Read More →