PWSZ_MOTO1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica doceniona za zbiorczą drogę południową

Przez   /   16/05/2018  /   No Comments

Zbiorcza droga południowa znalazła się wśród najlepszych polskich inwestycji 2018. 

Podczas uroczystej gali na X Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach (15 maja) Portalsamorzadowy.pl rozdał prestiżowe wyróżnienia dla najlepszych inwestycji w Polsce w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2018 r. Celem konkursu jest niezmiennie wskazanie najlepszych praktyk inwestycyjnych oraz docenienie tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces, dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom.
Spośród 30 nominowanych w całym kraju przedsięwzięć komunalnych równorzędnie wyłoniono i nagrodzono 11. W gronie zwycięzców znalazła się Legnica za budowę zbiorczej drogi południowej – etap II od ul. Wojska Polskiego do al. Rzeczypospolitej z budową mostu na rzece Kaczawie. Nagrodę w imieniu miasta odebrał obecny na kongresie prezydent Tadeusz Krzakowski.
- Jeśli samorządowcy odnoszą sukces, to cieszyć powinni się mieszkańcy, bo samorządowcy przeprowadzają inwestycje dla swoich małych ojczyzn. Konkurs wpisuje się w trend rozwiązywania problemów, jakie doskwierają mieszkańcom. Zgłoszono wspaniałe projekty i realizacje. Kapituła miała trudny wybór. Te samorządy, które wygrały mogą się szczycić – to najlepsi z najlepszych – podkreślał podczas gali minister w Kancelarii Prezydenta RP, Andrzej Dera.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY/ FACEBOOK TADEUSZ KRZAKOWSKI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 127 dni temu dnia 16/05/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 16, 2018 @ 2:34 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kurka-021-1024x681

Kto idzie po mandat radnego w Złotoryi (RAPORT)

Read More →