Goodmorning
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Legnica. Czwartkowa gawęda o witrażach

Przez   /   26/06/2018  /   No Comments

Znany z cyklu ciekawych legnickich gawęd historycznych Wojciech Morawiec wraz ze Stowarzyszeniem Pamięć i Dialog zapraszają na spotkanie z witrażami, które odbędzie się w czwartek, 28 czerwca o godzinie 17.00 w Sali Maneżowej Legnickiego Centrum Kultury (wejście od ul. Ojców Zbigniewa i Michała i od dziedzińca).

- Tuż przed wakacyjną przerwą, chcemy wraz ze Zbigniewem Brzezińskim z Fundacji Liegnitz.pl, jednocześnie witrażystą, zaprosić wszystkich na spotkanie z witrażami – zachęca Wojciech Morawiec. – Kto z nas nie podziwiał witraży – ferii kolorów, kolorowych smug słonecznego światła, pełzającego po posadzkach i ścianach, kto nie zastanawiał się nad treściami, jakie te kolorowe obrazy przekazują oglądającym. Niezwykłym przeżyciem będzie także obcowanie z tymi dziełami sztuki „na dotyk ręki” oraz śledzenie tworzenia nowego dzieła lub renowacja starego.

 

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

normal_baa315ab06c8397efb6cf07af0685ab81e568d0c

Kolejny inwestor kupił ziemię w złotoryjskiej podstrefie

Read More →