basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Legnica. Czternastolatek napadł na dwunastolatka

Przez   /   14/06/2018  /   No Comments

Sąd rodzinny zdecyduje o losie 14-latka z Legnicy, który dla roweru dokonał rozboju na o dwa lata młodszym chłopcu. Policjanci ustalili sprawcę, odzyskali łup i przygotowują wniosek o ukaranie. 

- 2 czerwca br. do oficera dyżurnego legnickiej Policji zgłosiła się zaniepokojona matka – relacjonuje podkom. Iwona król-Szymajda, oficer prasowa legnickiej policji. – Kobieta oznajmiła funkcjonariuszom, że skradziono rower należący do jej 12-letniego syna. Wartość strat zgłaszająca wyceniła na 800 zł. Kobieta dodała, że sprawca przed dokonaniem kradzieży, użył przemocy wobec jej syna. Sprawą zajęli się policjanci Wydziału ds. Nieletnich i Patologii.

Kilka dni później policjanci znali już tożsamość napastnika. Odnaleźli go, zatrzymali i umieścili w Policyjnej Izbie Dziecka. Odtworzyli też przebieg zdarzenia na ulicy Kołodziejskiej w Legnicy. Czternastolatek popchnął chłopca, przewrócił go na ziemię i zabrał mu rower. Funkcjonariusze podczas przeszukania pomieszczeń piwnicznych użytkowanych przez nieletniego sprawcę odzyskali skradziony rower. Pojazd wrócił do właściciela, a złodziej nie uniknie kary

-  Całość materiałów zostanie teraz przekazana do sądu rodzinnego, który zdecyduje o dalszym losie nieletniego – informuje podkom. Iwona Król-Szymajda.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 252 dni temu dnia 14/06/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 14, 2018 @ 11:24 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

rafal o 004

Legnicki komornik oskarżony o oszukanie emerytów

Read More →