basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Kręgielnia w Galerii Piastów wraca od sierpnia!

Przez   /   25/07/2018  /   No Comments

Warto było czekać! Kręgielnia wraca po wakacyjnej przerwie i od 1 sierpnia cały zespół wraca do pracy. Nasz lokal jest ponownie otwarty dla gości, a także przyjmuje rezerwacje dla klientów indywidualnych i grup.

Kręgielnia to idealne miejsce spotkań – zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich oraz współpracowników. Świetnie zaopatrzony bar, najwyższej klasy restauracja ze smakowitym menu i bardzo dużo zabawy.

U nas spędzisz czas tak, jak lubisz i zorganizujesz swoją wymarzoną imprezę, rodzinną lub firmową. Poznasz ciekawych ludzi, zagrasz w bilard na najlepszych stołach i spróbujesz swoich sił na czterech profesjonalnych torach do gry w kręgle. A do tego obejrzysz transmisje sportowe lub posłuchasz koncertu.

Już dziś na odwiedzających czekają: cztery profesjonale tory do kręgli i całe potrzebne wyposażenie, mistrzowskie stoły bilardowe i najlepszy sprzęt audio.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 213 dni temu dnia 25/07/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 25, 2018 @ 11:25 am
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

stuk-puk-451276

Stuk Stuk. Polacy, Łemkowie i Ukraińcy ponad podziałami

Read More →