Akademia
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Koncert Sławomira na finał 12 urodzin Galerii Piastów!

Przez   /   07/10/2018  /   No Comments

Tegoroczne, magiczne urodziny Galerii Piastów będą trwały, aż sześć dni! Przez pierwsze pięć, każdy z zainteresowanych będzie mógł poczuć się jak Harry Potter i wraz z bliskimi przeżyć szkolenie w szkole magii. Szósty dzień to huczne świętowanie – koncert Sławomira i pokaz sztucznych ogni!

Od piątku 19 października do wtorku 23 października w godz. od 12:00-18:00 na dużym patio Galerii Piastów przeniesiemy się do świata ruchomych obrazów, magicznych sów, strasznych pająków i alchemicznych atrybutów. Każde dziecko będzie mogło poczuć się jak czarodziej dzięki magicznej różdżce, którą otrzyma w naszej Szkole Magii i Iluzji. Odkryje w sobie czarodziejską moc po wypiciu eliksiru, który zostanie przygotowany specjalnie dla niego przez alchemika.

Zapraszamy wszystkie dzieci, wraz z rodzinami, które fascynują się magicznym światem przedstawionym w książkach o Harrym oraz te, które choć przez chwilę chcą poczuć się czarodziejem, do wzięcia udziału w magicznej zabawie.

W weekend do wygrania będą zestawy książek o przygodach znanego czarodzieja!
Na finał 24 października w środę o godzinie 17:30 zapraszamy na koncert niekwestionowanej polskiej mega gwiazdy, Sławomira! To twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center (Long Island USA) pod okiem Roberta Wilsona. Jednocześnie dorabiał u kolegi w firmie windykacyjnej „Maczeta” oraz dawał koncerty dla kierowców trucków, wśród których zyskał ogromną popularność.

Po powrocie do Polski w życiu Sławomira nastąpił jasny podział. Żona zabiera mu wszystkie pieniądze – on zbiera popularność. Gwiazda Rock Polo koncertuje wraz z Kajrą i zespołem „Trzymamy się Zapały”, którzy tworzą czołowi muzycy z Warszawy. Koncerty to wielkie show, a widownia bardzo docenia to, że zespół gra zawsze na żywo.
Jedno jest pewne! Kiedy Sławomir wchodzi na scenę dzieje się prawdziwa, najprawdziwsza magia!

Przekonajcie się sami! Po koncercie zapraszamy na zaczarowany pokaz sztucznych ogni!

UWAGA: dla najlepszego sobowtóra Sławomira, który pojawi się w dniu koncertu w Galerii Piastów przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości okrągłego tysiąca złotych! Tylko czy znajdzie się odważny?

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 645 dni temu dnia 07/10/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 7, 2018 @ 1:51 pm
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

meeting-2810541_1280

Rajd oldtimerów z Jawora na Rozewie. Dla zuchwałych

Read More →