Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Kminek i jego goście na specjalnym koncercie w LCK

Przez   /   13/03/2018  /   No Comments

17 marca, o godz. 20.00, w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej czeka nas wspaniałe wydarzenie muzyczne. Ze specjalnym koncertem wystąpi zespół Kminek – pochodząca z naszego miasta, robiąca furorę w kraju grupa, wykonująca rzadkie na polskiej scenie muzycznej połączenie dobrego chill out′u i zmysłowej elektroniki.

Na kilkanaście dni przed koncertem odbyła się konferencja prasowa Kminka, na którą – wspólnie z zespołem – zaprosiło Legnickie Centrum Kultury. Było “kminkowo” nie tylko pod względem artystycznym. Cukiernia Markova, w której odbyło się spotkanie, przygotowała specjalnie na to wydarzenie pyszne ciasteczka, oczywiście z kminkiem.
Podczas konferencji Michalina Maruniak – wokalistka i współtwórczyni Kminka oraz Jerzy Delwo, pomysłodawca zespołu – opowiadali o swoich muzycznych pasjach i marzeniach, wspominali początki Kminka, a przede wszystkim zapraszali na specjalny koncert w Legnicy.
Będzie specjalny z wielu względów – po raz pierwszy od wydania debiutanckiej płyty Kminek wystąpi bowiem w rodzinnym mieście, w dodatku z towarzyszeniem zaproszonych gości.
- Już dziś nie mogę spać z emocji. Nie zdradzę jednak wszystkich szczegółów koncertu ponieważ bardzo chcielibyśmy, abyście przyszli i sami posłuchali tego, co dla Was przygotowujemy – mówiła Michalina Maruniak.

Źródło: EGO/ Legnickie Centrum Kultury

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 372 dni temu dnia 13/03/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 13, 2018 @ 10:32 am
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Rowerowa Legnica

Rowerowy przejazd przez miasto na otwarcie sezonu

Read More →