Oberża nowa
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Kiedy trawka nie uspokaja. Przypadek pasażera z Legnicy

Przez   /   07/02/2019  /   No Comments

Policjanci z legnickiej drogówki zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie pasażera zatrzymanego do kontroli auta. Okazało się, że próbował przed nimi ukryć woreczek z marihuaną. Grozi mu aż 4,5 roku więzienia, bo nie po raz pierwszy policja znalazła przy nim narkotyki.

Sprawę relacjonuje mł. asp. Jagoda Ekiert, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. We wtorkowy wieczór jej koledzy z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali na ulicy Kwiatowej osobowego peugeota. Chcieli wylegitymować kierowcę, ale ich uwagę przyciągnął siedzący na przednim siedzeniu 33-letni pasażer. Był niespokojny, jakby się czegoś obawiał. Policjanci sprawdzili więc, czy nie ma przy sobie środków odurzających i – jak się okazało – trafili w sedno. Mężczyzna skrywał w kieszeni spodni woreczek z kilkoma działkami marihuany. Kara nie byłaby tak dokuczliwa, gdyby nie był już w przeszłości karany za posiadanie narkotyków. Teraz grozi mu nawet 4 i pół roku za kratkami. Na początek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 191 dni temu dnia 07/02/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 7, 2019 @ 1:30 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Zakochaj się w Legnicy

“Zakochaj się w Polsce” o zadurzeniu w Legnicy

Read More →