Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Karnawałowy weekend w Kręgielni

Przez   /   16/01/2019  /   No Comments

Już 25 i 26 stycznia (piątek/sobota) zapraszamy do wspólnej, zakręconej zabawy w Kręgielni zlokalizowanej w Galerii Piastów, której tematem przewodnim będzie KARNAWAŁ.

Zamaskowana impreza, zniżki na barze, klimatyczna atmosfera i obsługa zawodowego DJ’a zapewni wszystkim zainteresowanym prawdziwie niezapomniany, karnawałowy WEEKEND!

Start 21:00.

Kręgielnia to idealne miejsce spotkań – zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich oraz współpracowników. Świetnie zaopatrzony bar, najwyższej klasy restauracja ze smakowitym menu i bardzo dużo zabawy

U nas spędzisz czas tak, jak lubisz i zorganizujesz swoją wymarzoną imprezę, rodzinną lub firmową. Poznasz ciekawych ludzi, zagrasz w bilard na najlepszych stołach i spróbujesz swoich sił na czterech profesjonalnych torach do gry w kręgle. A do tego obejrzysz transmisje sportowe lub posłuchasz koncertu.

Już dziś na odwiedzających czekają:

– cztery profesjonale tory do kręgli i całe potrzebne wyposażenie
– mistrzowskie stoły Bilardowe.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 539 dni temu dnia 16/01/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 16, 2019 @ 10:12 am
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Spacer - Śladami znanych legniczan - plakat

Muzeum zaprasza do spaceru tropami sławnych ludzi

Read More →