Kamila
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Jan Ostrowski dołączył do drużyny Miedzi Legnica

Przez   /   03/06/2019  /   No Comments

20-letni Jan Ostrowski podpisał 3-letni kontrakt Miedzią. Mierzący 190 cm zawodnik (ma polski oraz luksemburski paszport) szkolił się w młodzieżowych drużynach niemieckich z Mainz i Frankfurtu, a ostatnio występował zespole U-21 Grasshopper Club Zurich. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie dwa występy w seniorskiej reprezentacji Luksemburga.

Ostrowski ma podwójny paszport. W przeszłości był powoływany do reprezentacji Polski U-16 i U-17, ale reprezentował też barwy Luksemburga (zagrał już nawet w dwóch meczach seniorskiej reprezentacji tego kraju). Piłkarskie umiejętności zdobywał w młodzieżowych drużynach niemieckich klubów 1.FSV Mainz oraz Eintrachtu Frankfurt, a ostatni sezon spędził w drużynie U-21 szwajcarskiego Grasshopper Club Zurich (zagrał w 18 meczach). 20-latek ma świetne warunki fizyczne i z powodzeniem może grać na pozycji defensywnego pomocnika, jak i środkowego obrońcy.

Zawodnik w piątek przeszedł testy medyczne, a w sobotę podpisał z Miedzią trzyletni kontrakt. W Legnicy ponownie zobaczymy go 17 czerwca, kiedy drużyna Miedzi rozpocznie przygotowania do nowego sezonu.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDŹ LEGNICA/ MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 112 dni temu dnia 03/06/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 3, 2019 @ 11:17 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Giganci siatkówki

Ligowi giganci siatkówki zawalczą o Puchar Prezydenta

Read More →