Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Innowacyjne odchudzanie w Dream Sun. Body Shape 3w1

Przez   /   09/08/2017  /   No Comments

Legniczanki i legniczanie mogą nareszcie wypróbować kapsułę odchudzającą (bieżnię) BODY SHAPE, która dzięki zastosowaniu podciśnienia, podczerwieni i jonizacji powietrza przyspiesza odchudzanie oraz redukcję cellulitu. Pierwsze w mieście urządzenie tego typu rozpoczęło właśnie pracę w Salonie Odnowy Biologicznej Dream Sun (ul. Złotoryjska 108/1A).

Kapsuła odchudzająca BODY SHAPE 3 w 1 umożliwia zrzucenie zbędnych kilogramów nawet bez stosowania diety. Nie tylko redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej we wskazanych miejscach, ale też pozwala skutecznie pozbyć się cellulitu. Dzięki wytwarzanemu w kapsule podciśnieniu, podczerwieni IR i jonizacji powietrza fizyczny wysiłek, jaki wkłada osoba trenująca na bieżni, staje się bardziej efektywny. P

odciśnienie powoduje silne ukrwienie dolnych partii ciała – od brzucha, przez biodra i uda, aż do stóp, dzięki czemu poprawia się transport tlenu i zostaje przyspieszona przemiana materii. W tych miejscach organizm pozbywa się tkanki tłuszczowej. Proces jej redukcji przebiega szybciej niż na zwykłej bieżni. Zaletą tej metody jest spalanie tłuszczu w miejscach szczególnie uciążliwych, niedostępnych dla organizmu w czasie zwykłych ćwiczeń. Z doświadczeń osób używających regularnie BODY SHAPE wynika, że po 10 treningach, suma obwodów potrafi zmniejszyć się o 8-20 cm.

Jednocześnie kapsuła odchudzająca BODY SHAPE 3 w 1 wytwarza promieniowanie podczerwone (IR). Podczerwień przenikając przez skórę ułatwia wydalanie tłuszczu, metali ciężkich, związków toksycznych. Pozwala wiązać wolne rodniki, powodując efektywne oczyszczanie organizmu, usuwanie podskórnej tkanki tłuszczowej i zmniejszenie cellulitu. Jednocześnie dzięki niej ćwiczący pozbywa się nadmiaru wody – niekorzystnego, bo powoduje obrzęki, opuchliznę, rozdrażnienie i wrażenie zmęczenia. Podczas zabiegu otacza go przyjemne ciepło, które zapewnia relaksacje i komfort.

Ujemna jonizacja powietrza – trzeci efekt wykorzystywany w nowej kapsule odchudzającej z Dream Sun – wpływa pozytywnie na wydajność psychofizyczną naszego organizmu. Dzięki niej trening może być intensywniejszy, a zmęczenie mniejsze. Dodatkowo jonizacja skutecznie uzupełnia powietrze w zdrowotne jony ujemne, co powoduje zmniejszanie i zamykanie gruczołów potowych i porów skórnych. Działa antybakteryjnie i antywirusowo.

Kapsuła otula ćwiczącego szczelnie od pasa w dół. Elektroniczne czujniki monitorują pracę serca, zapewniając użytkownikom BODY SHAPE bezpieczeństwo. Nie jest wymagana kondycja fizyczna, ponieważ ćwiczenia nie są męczące i odbywają się przy minimalnym obciążeniu, pod stałą kontrolą aparatury.

Serdecznie zapraszamy w godzinach:

pn.-pt.  08.00-21.00

sob. 08.30-13.00

Dreeam Sun 

ul. Złotoryjska 108/1A

59-220 Legnica,

tel. 76-854-90-47

mob. 664 96 36 67,

e-mail: salon@dreamsun.pl

http://www.dreamsun.pl

tekst sponsorowany

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 341 dni temu dnia 09/08/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 9, 2017 @ 6:08 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

wolni

Niebawem rusza piesza pielgrzymka na Jasną Górę

Read More →