Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Gwiazda “Rancza” w SDK Kopernik w Legnicy!

Przez   /   12/09/2018  /   No Comments

Spółdzielczy Dom Kultury „Kopernik” zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu „Miejsce ludzi i opowieści”. Gościem wrześniowego spotkania będzie Piotr Pręgowski – aktor znany przede wszystkim z roli Pietrka w serialu pt. „Ranczo”.

Kameralne spotkanie w SDK „Kopernik” z pewnością będzie okazją do wysłuchania anegdot nie tylko z prywatnego życia aktora, ale także z planów zdjęciowych, w których uczestniczył. Piotr Pręgowski opowie o swoich rolach w „Zmiennikach” i „Misiu”, ale chyba najchętniej publiczność wypyta go o serial „Ranczo”, który od dwunastu lat wciąż zdobywa nowych wielbicieli, również ze względu na postać przesympatycznego Pietrka, kreowanego właśnie przez niego.
Piotr Pręgowski to przede wszystkim ciepły i pełen dobrej energii człowiek, w którego towarzystwie nie można się nudzić. Obdarzony niezwykłą charyzmą i doskonałym poczuciem humoru aktor, bardzo szybko nawiązuje kontakt z publicznością. Ci, którzy mieli okazję go spotkać, mówią, że potrafi zbudować wokół siebie taką atmosferę, że nie sposób przestać się uśmiechać. Okazja, by się o tym przekonać, nadarzy się już 14 września w Spółdzielczym Domu Kultury „Kopernik”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Źródło: Spółdzielczy Dom Kultury Kopernik

FOT. MATERIAŁY PROMOCYJNE ORGANIZATORA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 221 dni temu dnia 12/09/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 12, 2018 @ 2:52 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

1426_1548413040

Fisz Emade Tworzywo na koncercie w Legnicy

Read More →