basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Geco Arena zaprasza w walentynkową podróż

Przez   /   10/02/2014  /   No Comments

W Walentynki, 14 lutego Geco Arena w Legnicy zaprasza pary i singli, dzieci i dorosłych na spotkanie z niezwykłymi podróżnikami. – Wybierzemy się w wyjątkową podróż dookoła świata – zachęcają organizatorzy. 

Macie dość utartych schematów i tradycyjnych sposobów na udany walentynkowy wieczór? Jeżeli w tym roku nie planujecie kolacji przy świecach czy serii komedii romantycznych w kinie to zapraszamy do Geco Areny!
Mamy dla Was niekonwencjonalny sposób na udane Walentynki. Spotkajmy się w większym gronie, aby posłuchać opowieści o podróży dookoła świata. Podróży niezwykłej nie przez wzgląd na 85 000 pokonanych kilometrów czy aż 22 kraje na 4 kontynentach, które odwiedzili nasi goście, ale przez głównych bohaterów naszej podróży czyli 2-letnią Adę i 6-miesięcznego Jurka, którzy wraz z rodzicami wybrali się w tą niesamowitą podróż.
Nasi globtroterzy opowiedzą między innymi jak przygotowywali się do tej trwającej ponad rok podróży, jak zaplanowali trasę, jakie przygody ich po drodze spotkały. Spotkanie odbędzie się w formie pokazu slajdów ze zdjęciami z tej wspaniałej podróży. Będzie okazja, aby zadawać pytania, a nasi goście z pewnością chętnie podzielą się sposobami na to, jak tanio i bezpiecznie podróżować. Przeniesiemy się do tak egzotycznych krajów jak: Nowa Zelandia, Australia, Indonezja, Tajlandia, Boliwia, Brazylia, Ekwador oraz Peru. Zobaczymy najpiękniejsze zakątki świata, przeżyjemy pustynną burzę i spotkanie z krokodylami, będziemy nad morzem i w górach. A to wszystko w ten jeden niezwykły, magiczny wieczór walentynkowy…

Link do wydarzenia na Facebooku.

Tekst: Geco Arena

FOT. ADA,JUREK i SPÓLKA, GECO ARENA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1764 dni temu dnia 10/02/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 10, 2014 @ 12:53 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2063_1544405509

W LCK powstaje Dźwiękowa Mapa Legnicy. Pomóżcie

Read More →