DPD new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Galeria Piastów spełnia marzenia!

Przez   /   08/08/2018  /   No Comments

Od 7 sierpnia, aż do 30 września Galeria Piastów w Legnicy ma zamiar zwracać pieniądze za zakupy wybranym spośród zgłoszeń klientom! Jakie są zasady tej zabawy?

To bardzo proste! Wystarczy dokonać zakupów w dowolnym sklepie znajdującym się w ofercie Galerii Piastów, zachować paragon, zrobić zdjęcie razem z zakupami i opublikować je na stronie Galerii Piastów na Facebooku wraz z podpisem #galeriapiastow i #spełniamarzenia, oraz zabawnym komentarzem.

Raz w tygodniu, w każdy poniedziałek wytypowane zostanie jedno – zdaniem komisji najzabawniejsze, albo najciekawsze – zdjęcie, którego autor dostanie zwrot za zakupy dokonane na jednym paragonie. Zwrot dokonany będzie w formie bonów gotówkowych do wybranych sklepów.

W tej zabawie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Planujecie zakup telewizora? A może walizki na podróż? Butów? Zestawu ubrań na lato w ulubionym sklepie? Zabawek?

To wy decydujecie!

Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.galeriapiastow.pl!

UWAGA! W akcji nie może brać udział żaden z pracowników Galerii Piastów, pracowników firm partnerskich, albo powiązanych, ani członkowie ich rodzin.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 667 dni temu dnia 08/08/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 8, 2018 @ 1:08 pm
  • W dziale: kultura, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Nowy Dekameron 7

“Nowy Dekameron” w wersji dla niesłyszących

Read More →