Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Gala Disco 5 już za nami

Przez   /   28/01/2019  /   No Comments

W minioną sobotę Hala RCS ponownie wypełniła się po brzegi fanami dobrej zabawy oraz muzyki disco.  Odbyła się bowiem piąta już, jubileuszowa edycja Gali Disco, podczas której wystąpiła rekordowa ilość zespołów. Wielu z nich wystąpiła pierwszy raz nie tylko na gali, ale ogólnie w naszym regionie. Była to więc nie lada gratka dla prawdziwych słuchaczy disco! Wśród 14 wykonawców pojawili się między innymi After Party, Cleo, Piękni i Młodzi oraz Exaited. Prowadzącym został lubinianin Krystian Kukułka, aktor występujący w serialowych produkcjach dobrze odnajdujący się także w roli konferansjera.

Na wstępie Adam Pisarski, prezes Events Factory (organizator wydarzenia) nawiązał do poprzedniej produkowanej imprezy Cuprum Hits Festival zapraszając na kolejną edycję. Po podziękowaniu za tak liczne przybycie, jako pierwszy wystąpił również pochodzący z Lubina Szymon Tkaczyk z premierową piosenką oraz słynną „Teresą”. Standardowo oprócz koncertów był również akcent charytatywny, stoisko ze świecidełkami, a także punkt do zakupu jubileuszowych koszulek.

Pełna relacja foto i video ukaże się na profilu Gala Disco oraz Events Factory w najbliższym czasie. Ostatni  tydzień był bardzo pracowity dla całego naszego zespołu. doprecyzowując wszystkie szczegóły związane z Galą. Po imprezie postaramy się jak najszybciej przygotować relację z wydarzenia, na którą zawsze z niecierpliwością czekają nasi goście- dodaje Adam Pisarski.

źródło: Events Factory

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 533 dni temu dnia 28/01/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 28, 2019 @ 1:55 pm
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

helios_kinokobiet_film_202007_15_1080x1080px_v02

Kino Kobiet powraca !

Read More →