VOSS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Fundusze unijne dla młodych. Rozpocznij działalność!

Przez   /   11/05/2017  /   No Comments

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na spotkanie „Środa z funduszami – dla młodych” które odbędzie się, w środę (17 maja) w godz. 10.00-13.00 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, ul. Rycerska 24 – budynek Letia Business Center (wejście również od ul. Murarskiej 3) – sala „FEBE”, I piętro.
Organizatorzy przedstawią propozycję skorzystania ze wsparcia w zakresie: szkoleń, kursów, doradztwa zawodowego, pośrednictwa zawodowego, staży, dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób do 29 roku życia. Przedstawione zostaną przykłady projektów wyłonionych do dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Wskazane będą konkretne możliwości i zasady skorzystania ze wsparcia. Zaprezentowane zostaną również usługi świadczone przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy.
Do udziału zaproszeni są wszyscy zainteresowani, a w szczególności: osoby do 29 roku życia, instytucje rynku pracy, przedstawiciele szkół i instytucji szkoleniowych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Zgłaszania można przesłać drogą mailową na adres pife.legnica@dolnyslask.pl lub telefonicznie – 76 723 54 81 lub 80. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
ul. Rycerska 24, pok. A1 24 (I piętro)
59 – 220 Legnica
tel. (76) 723 54 81
tel./fax. (76) 723 54 80

pife.legnica@dolnyslask.pl

www.rpo.dolnyslask.pl

www.funduszeeuropejskie.gov.pl
Godziny otwarcia Punktu:
poniedziałek: 7.30 – 17.30
wtorek-piątek: 7.30 – 15.30

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. PIXABAY.COM/

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Przechwytywanie

I Forum Dyskusyjne m.in. o ochronie środowiska

Read More →