Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

“Familiada” – dla dużych i małych – już w tę sobotę

Przez   /   30/08/2017  /   No Comments

Galeria Sztuki serdecznie zaprasza wszystkich legniczan na festyn rodzinny „Familiada ”, który przy wsparciu Urzędu Miasta Legnicy i w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Postaw na rodzinę” organizowany jest już po raz ósmy. Spotykamy się w sobotę 2 września br., o godz. 13.00 w holu i na dziedzińcu Legnickiego Centrum Kultury.
Wstęp wolny i obowiązkowy!

“Familiada” to festyn rozrywkowy i piknik artystyczny w jednym. Bezpłatna i otwarta zabawa sztuką dla dzieci, ich rodziców, krewnych oraz przyjaciół. W programie m.in. warsztaty artystyczne, konkursy z nagrodami, pokaz talentów, tworzenie instalacji przestrzennych, malowanie koszulek, tworzenie biżuterii, linorytów, najdłuższej ulicy, grillowanie oraz wiele innych atrakcji. Każdy uczestnik otrzyma upominek. “Familiada” to świetny pomysł na kreatywne spędzenie czasu w gronie rodzinnym, zawarcie nowych znajomości, znalezienie nowych towarzyszy zabaw i odkrycie w sobie i u swoich najbliższych nowych talentów. Zapisy nie są wymagane – wystarczy przyjść i włączyć się do zabawy.

Źródło: Galeria Sztuki w Legnicy

 

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Downloads1

Prezentacja Kalendarza Satyrykonu 2019. Jest świetny

Read More →