PWSZ rekrutacja
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Fabian Piasecki nowym napastnikiem Miedzi

Przez   /   01/08/2017  /   No Comments

22-letni napastnik Fabian Piasecki podpisał 3-letni kontrakt z Miedzią! Mimo młodego wieku ten zawodnik ma już na koncie kilka występów w Ekstraklasie w barwach Górnika Zabrze, a w minionym sezonie grał w Olimpii Zambrów, dla której w 28 meczach 2 ligi strzelił 13 bramek.

Urodzony we Wrocławia Piasecki wiosną 2015 roku jako 20-latek debiutował w Ekstraklasie w barwach Górnika Zabrze – wystąpił m.in. w spotkaniach z Jagiellonią, Lechem i Legią Warszawa. W najwyższej klasie rozgrywkowej zdążył rozegrać 5 meczów. Później został wypożyczony do 2-ligowej Olimpii Zambrów, w której w minionym sezonie wystąpił w 28 meczach 2 ligi i strzelił 13 bramek. W połowie lipca został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju w Bułgarii, w którym wystąpiła kadra Polskiego Związku Piłkarzy (zawodnicy bez kontraktów) – strzelił tam 4 bramki. Trenował także z Legią, ale ostatecznie nie został w stołecznym klubie.

Silny i rosły (186 cm wzrostu) napastnik przeszedł już pomyślnie testy medyczne i podpisał z Miedzią 3-letni kontrakt. O miejsce w ataku legnickiej drużyny będzie rywalizował z 23-letnim Jakubem Vojtusem. – Cieszę się, że Fabian do nas dołączył. To młody zawodnik, o bardzo podobnych parametrach i specyfice jak Jakub Vojtus, z którym będzie rywalizował o miejsce w ataku – mówi trener Dominik Nowak.

Źródło: Miedź Legnica

Fot. B. Hamanowicz / Miedź Legnica

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 349 dni temu dnia 01/08/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 1, 2017 @ 5:56 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2018-pikk-artur_1531336764_6764

Artur Pikk zawodnikiem Miedzi Legnica

Read More →