basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Escape Room Legnica Składnica Szyfrów w Galerii Piastów

Przez   /   11/12/2017  /   No Comments

Już 17.12.2017 Escape Room Legnica Składnica Szyfrów swój najnowszy pokój otwiera w… Galerii Piastów! Będzie to jedna z atrakcji Parku Rozrywki Play City.

Jak za dotknięciem magicznej różdżki przeniesiemy do świata czarodziejów, magów i mocy wyższych. Wszyscy, którzy przekroczą próg pokoju będą musieli podjąć się próby odnalezienia mistycznej tajemnicy życia wiecznego. Tajemnicy tak pilnie strzeżonej przez najważniejszych czarodziejów na świecie. Po drodze na śmiałków czekać będzie cały szereg zagadek, łamigłówek i zadań manualnych. Cel zabawy jest jeden – wydostać się z pomieszczenia w którym zostanie się zamkniętym. Żeby jednak tego dokonać trzeba wykazać się zdolnościami tak logicznego, jak i momentami zupełnie abstrakcyjnego myślenia. Kluczem do rozwiązania zagadek może być wszystko – elementy wyposażenia pokoju, kartka na którą spojrzy się pod odpowiednim kątem, strona książki z zagiętym rogiem, czy też charakterystyczny ślad na ścianie.

Zabawa jest absolutnie dla każdego, nie ważne czy ma 5, czy 105 lat. Nie trzeba mieć wiedzy z żadnej konkretnej dziedziny. Wystarczy logiczne myślenie i zgrana ekipa! – mówi Jarosław Szapował, jeden z pomysłodawców.

Escape Room Legnica Składnica Szyfrów bawi mieszkańców całego regionu od dwóch lat, w tym  czasie tysiące osób dowiedziały się ile frajdy potrafi przynieść pokój pełen zagadek. Szczegóły, rezerwacje jak i dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu 784 266 835

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 366 dni temu dnia 11/12/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 11, 2017 @ 11:01 am
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

wosp-037

Hufiec Owsiaka. Rusza nabór wolontariuszy WOŚP

Read More →