AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Dzień dziecka i wieczorne karaoke w Kręgielni!

Przez   /   30/05/2018  /   No Comments

Już w najbliższy piątek zapraszamy do Kręgielni na 4 piętrze Galerii Piastów do wspólnej gry w kręgle i zabawy, przy dźwiękach waszych ulubionych utworów! Z okazji Dnia Dziecka obowiązuje 20% zniżka dla rodzin! Ponadto dla dorosłych przewidziano wieczorne karaoke pod okiem zawodowej instruktorki!

 

Tegoroczny dzień dziecka to coś zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosołych. Rodzinna znika na grę na torach, a wieczorem o godzinie 21:00 wspólne śpiewanie podczas karaoke.

Nazwa Karaoke powstała od japońskich słów słów: karappo (pusty) i ōkesutora (orkiestra). Czyli w dosłownym tłumaczeniu oznacza to po prostu „pustą orkiestrę”. Karaoke to bardzo popularna forma rozrywki na całym świecie, a ekipa z Kręgielni postanowiła zmierzyć się z wyzwaniem.

Udział w zabawie jest całkowicie bezpłatny, a co śmiałkowie i osoby najodważniejsze będą mogły liczyć na stosowne wyróżnienie.

Całą zabawę poprowadzi profesjonalna instruktorka!

Co więcej ma odwiedzających Kręgielnię od wtorku do niedzieli czekają:

– 4 profesjonale tory do kręgli i całe potrzebne oporządzenie,
– mistrzowskie stoły Bilardowe,
– najlepszy sprzęt audio,
– niepowtarzalna karta menu.

W Kręgielni organizujemy imprezy integracyjne, okolicznościowe oraz niezapomniane urodziny. Sprawdźcie nas! Zapraszamy – www.kregielniapiastow.pl

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1533 dni temu dnia 30/05/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 30, 2018 @ 2:25 pm
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

crash-test-1620608_1280

Gdzie najlepiej kupić ubezpieczenie OC?

Read More →