PWSZ rekrutacja
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

DRUM BATTLE w GALERII PIASTÓW

Przez   /   07/05/2018  /   No Comments

Już w piątek 18 maja o godzinie 16:00 zapraszamy do Galerii Piastów na wyjątkowe wydarzenie instrumentalne pod hasłem Drum Battle. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Tomasz Łosowski – polski perkusista, muzyk sesyjny, edukator. Jeden z najbardziej znanych perkusistów w Polsce. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny popowej, rockowej i jazzowej.

Nie ważne ile macie lat! Niech porwie was muzyka! Finałem wydarzenia będzie koncert Tomasza Łosowskiego, który zaprezentuje się w ciekawym repertuarze muzycznym.

Poniżej harmonogram wydarzenia

Program:

Godz. 16:00 parada perkusyjna (amerykańskie rytmy marszowe, samba, batucada)
Godz. 17:00 muzyczny.pl – i jego świat perkusji (prezentacja perkusji akustycznych i elektronicznych oraz djembe, cajon i innych etnicznych instrumentów perkusyjnych z oferty sklepu muzyczny.pl)
Godz.18:00 wybory „Najszybszego Legnickiego Pałkera” (zabawa z nagrodami polegająca na pomiarze ilości uderzeń wykonanych przez grającego w ciągu 1 minuty)
Godz. 19:00 koncert Tomka Łosowskiego (w programie utwory z projektów artystycznych tego wybitnego polskiego perkusisty jak: Kombi, Orange Trane , Quartado)

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Micuła w Legnicy

W teatrze koncert „Uwaga, uwaga, tu Obywatelka!”

Read More →