Oberża nowa
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Dream Sun z Legnicy w elicie salonów odnowy biologicznej

Przez   /   10/05/2019  /   No Comments

Legnicki Salon Odnowy Biologicznej Dream Sun (ul Złotoryjska 108) został laureatem Złotych Orłów Kosmetyki 2018. Na podstawie ocen i opinii klientów Dream Sun zaliczono do 16,22 proc. najlepszych przedsiębiorstw branży kosmetycznej w Polsce.

- Istniejemy na rynku od 10 lat. Całe10 lat pracowaliśmy na takie zaufanie klientów – mówi Beata Tomczak, właścicielka salonu.
Firma Beautiful Company sięgnęła do 9 popularnych portali internetowych (m.in. Google.pl, Facebook, Grupon), by wyszukać ocen pozostawionych przez klientów salonów kosmetycznych. Posługując się średnią ważoną wyselekcjonowała elitarną grupę najlepszych w branży.
Beata Tomczak usłyszała o plebiscycie w telewizji TVN. Przez głowę przemknęła jej wówczas myśl, że miło byłoby znaleźć się w gronie laureatów. Klientki Dream Sun nieustannie dają znać, jak lubią wizyty w jej salonie. Mimo tego, poczuła się zaskoczona, gdy niedawno kurier dostarczył jej statuetkę i dyplom z Beautiful Company. Tylko 16,22 proc polskich firm z branży kosmetycznej może się pochwalić tym wyróżnieniem.
Z zabiegów w Dream Sun dzień w dzień (poza niedzielami) korzysta po kilkadziesiąt osób. Głównie pań, choć do salonu coraz częściej zaglądają też dbający o siebie mężczyźni, by skorzystać z sauny lub kolarium. Ludzie przychodzą odpocząć po ciężkim dniu, zaczerpnąć energii, zrzucić zbędne kilogramy. Chcą zatroszczyć się o skórę, zyskać zdrową, atrakcyjne wyglądającą opaleniznę, poczuć się pięknym lub poprawić sobie samopoczucie. Mogą liczyć na promocje i dostosowane do indywidualnych potrzeb karnety. Dlatego niektórzy są z Dream Sun od samego początku. Wielu przyprowadza swoich znajomych z pracy, poleca salon przy ul. Złotoryjskiej przyjaciołom i rodzinie, traktując go nie tylko jako centrum odnowy biologicznej, ale też miejsce spotkań. To sprzyja wytwarzaniu się wokół Dream Sun wyjątkowej, nieomal rodzinnej atmosfery. Spontaniczne wpisy w księdze pamiątkowej potwierdzają, że kobiety i mężczyźni dobrze się tu czują. Beata Tomczak dostaje też inne dowody sympatii. Nie mniej od Złotych Orłów Kosmetyki 2018 wzruszył ją przygotowany przez zadowoloną klientkę dyplom za pomoc w odzyskaniu kondycji fizycznej i zrzucenie 22 kilogramów nadwagi. Z radością wita tłumy gości na dorocznych urodzinach Dream Sun.
- Czujemy się w Legnicy potrzebni i docenieni – mówi Beata Tomczak.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

maj2-300x200

Towarzyski Turniej Rycerski na Zamku Grodziec

Read More →