Goodmorning
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Dobiegają końca remonty ulic w centrum Legnicy

Przez   /   06/12/2017  /   No Comments

Przejezdne są już na całej długości ulice Rataja i Oświęcimska. Niedługo zmieni się organizacja ruchu na ul. Marynarskiej i Asnyka. Na ulicy Mickiewicza trwają roboty drogowe na zamkniętym odcinku od skrzyżowania z Oświęcimską do Chłapowskiego.

Przypomnijmy, że na ul. Rataja wcześniej zakończyły się prace na odcinku od skrzyżowania z ul. Złotoryjską do skrzyżowania w okolicach Wojska Polskiego. Wówczas rozpoczął się drugi etap przebudowy tej ulicy do skrzyżowania z Jaworzyńską. Obecnie ten odcinek został przywrócony do ruchu. Trwają jeszcze prace przy malowaniu znaków poziomych na nawierzchniach. Także przejezdna jest już ul. Oświęcimska, na której zostały do wykonania prace takie, jak na Rataja.
Z kolei na zamkniętych dla ruchu połowach jezdni ul. Marynarskiej i Asnyka trwa wylewanie asfaltu. Niebawem te prace dobiegną końca. Wówczas ruch zostanie przywrócony na przebudowanych odcinkach, a roboty przeniosą się na drugą stronę.
Natomiast na ul. Mickiewicza przebudowywany jest odcinek od Oświęcimskiej do Chłapowskiego.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 317 dni temu dnia 06/12/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 6, 2017 @ 2:37 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Bez tytułu

Legnickie Pole. Plezia i spółka w interesie mieszkańców

Read More →