PZU
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Bilety na “Biesy”. Jedyne przedstawienia w tym roku

Przez   /   30/11/2017  /   No Comments

Pierwsza po premierze okazja do obejrzenia “Biesów” wg Fiodora Dostojewskiego w reżyserii Jacka Głomba pojawi się w ten weekend. To jedyna mozliwość zobaczenia tego znakomitego spektaklu w tym roku. Gorąco polecamy.  A dla naszych Czytelników mamy bilety. Szczegóły poniżej. 

Dzięki Teatrowi Modrzejewskiej w Legnicy mamy do rozdania jedno dwuosobowe zaproszenie na piątkowy wieczór z „Biesami”. Prosimy o mejle pt „Biesy” na adres konkursy@24legnica.pl. W treści należy podać swoje imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Do zwycięzcy oddzwonimy w piątkowe przedpołudnie.

Recenzja spektaklu TUTAJ.
.

Biesy” wg Fiodora Dostojewskiego w reż. Jacka Głomba. Najbliższe przedstawienia: 29 i 30 listopada, 1 grudnia o godz. 10 oraz 1, 2 i 3 grudnia o godz. 18. BILETY: 30/25 zł. INFORMACJA I REZERWACJA 76/72 22 505, bilety@teatr.legnica.pl. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 16.00 w Teatrze Modrzejewskiej, Rynek 39 oraz na godzinę przed spektaklem w miejscu jego grania.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

 

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 376 dni temu dnia 30/11/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 1, 2017 @ 1:30 pm
  • W dziale: kultura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Janda w Heliosie (1)

Monodram Krystyny Jandy na ekranie Heliosa

Read More →