UM_grudzień
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Bilet za złotówkę i koszulka gratis? Promocja Miedzi

Przez   /   30/08/2017  /   No Comments

W czwartek 31 sierpnia w Strefie Miedzi rozpocznie się przedsprzedaż biletów na ligowy mecz Miedzi z Drutex-Bytovią (8 września, piątek, godz. 20.45). Aż do 7 września obowiązuje nasza super promocja, w której możecie zdobyć za darmo niebieską koszulkę! Sprawdźcie jak to zrobić!

Przede wszystkim zachęcamy do kupna karnetu na domowe mecze Miedzi (do końca rundy zostało ich jeszcze sześć), bo to się wciąż opłaca! Karnet to średnia cena wejścia na mecz niższa niż w przypadku pojedynczych biletów, a ponadto gwarancja stałego miejsca i oszczędność czasu. Dodatkowo do karnetów zakupionych w czasie naszej promocji dajemy bezpłatną niebieską koszulkę kibica! Masz już karnet lub bilet w normalnej cenie na mecz z Drutex-Bytovią, a chciałbyś otrzymać koszulkę? Przyprowadź do Strefy Miedzi osobę, która jeszcze nigdy nie była na meczu. Dla niej mamy bilet za złotówkę, a dla Ciebie niebieską koszulkę kibica! Akcja promocyjna trwa w dniach 31 sierpnia – 7 września. Każda osoba z promocji może skorzystać raz. Ilość koszulek jest ograniczona – wydajemy je do wyczerpania zapasów. Dostępne są dwa modele koszulki w rozmiarach od S do 2XL.

Sprzedaż karnetów i biletów jest prowadzona w nowej Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie karnetu lub biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet / bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (dwojga dorosłych opiekunów i trójki dzieci).

CENNIK KARNETÓW – JESIEŃ 2017:
Trybuna A lub B: 99 zł
Trybuna C: 79 zł
*Sektor rodzinny: 129 zł

CENNIK BILETÓW NA MECZ Z DRUTEX-BYTOVIĄ:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A lub B: 19 zł
Trybuna C: 14 zł
*Sektor rodzinny: 23 zł
** Bilet promocyjny: 1 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A lub B: 24 zł
Trybuna C: 19 zł
*Sektor rodzinny: 28 zł

*Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: dwojga dorosłych opiekunów + trójki dzieci.

** Bilet promocyjny w przedsprzedaży przysługuje wyłącznie osobom, które po raz pierwszy wybiorą się na mecz i nie widniały dotychczas w elektronicznej bazie kibiców Miedzi.

Źródło: Miedź Legnica

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 469 dni temu dnia 30/08/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 30, 2017 @ 6:02 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

DSC_5973

Juniorzy MSPR Siódemka mistrzem Dolnego Śląska!

Read More →