Gala
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Będzie narada obywatelska o edukacji w Lubinie

Przez   /   15/04/2019  /   No Comments

26 kwietnia 2019 r.o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Cuprum Arena w Lubinie Stowarzyszenie Civis Europea organizuje naradę obywatelską o edukacji NOoE. To część ogólnopolskiej akcji zainicjowanej przez porozumienie nauczycieli Ja Nauczyciel.

Narada Obywatelska o Edukacji jest przedsięwzięciem oddolnym i apolitycznym, a jej celem jest sprecyzowanie wspólnych postulatów na temat edukacji.

Zapraszamy na spotkanie rodziców, nauczycieli, urzędników, samorządowców i uczniów szkół powiatu lubińskiego .

Wydarzenie to jest częścią ogólnopolskiej akcji Narada Obywatelska o Edukacji (NOoE) zainicjowanej przez porozumienie nauczycieli Ja Nauczyciel, których celem jest zaproszenie reprezentantów i reprezentantów różnych środowisk do wspólnej rozmowy na temat polskiej szkoły i potrzeb wszystkich grup z nią związanych.

Chcemy wspólnie przyjrzeć się aktualnej sytuacji w oświacie, zastanowić się nad kierunkiem zmian, które powinny w polskiej szkole być przeprowadzone.

Organizując naradę w Lubinie , chcemy budować porozumienie wykraczające poza środowisko samych nauczycieli, wyjść poza aktualnie trwający spór o czysto płacowym charakterze i wskazać jego systemowy charakter, chcemy wspólnie zastanowić się, jakiej edukacji i jakiej szkoły oczekują różne grupy dzieci, młodzieży i dorosłych, chcemy zbudować szerokie i konstruktywne zainteresowanie systemowymi postulatami dotyczącymi edukacji

Organizator Stowarzyszenie Civis Europea
Monika tel. 506 156 789 , Basia tel. 606 735 030

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Źródło: Stowarzyszenie Civis Europae
FOT. PIXABAY.COM
    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

IMG-20191005-WA0010

Klub Zielona Piątka. Tu wszystkim ze sobą dobrze

Read More →