Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Bartulović zostaje w Miedzi, Rasak odchodzi do Płocka

Przez   /   03/07/2017  /   No Comments

Mogący występować zarówno na lewym boku obrony, jak i na lewym skrzydle Mladen Bartulović przedłużył na dwa lata kontrakt z Miedzią. Chorwat w rundzie wiosennej minionego sezonu wystąpił w 10 meczach Miedzi  Za to Damian Rasak w nowym sezonie ligowym będzie zawodnikiem Wisły Płock, która zdecydowała się wykupić go z Miedzi Legnica.

Bartulović do Miedzi trafił wiosną z Worskli Połtawa. Jesienią Chorwat rozegrał w niej 16 meczów w ukraińskiej ekstraklasie. Wcześniej reprezentował m.in. Hajduk Split, Dnipro Dniepropietrowsk, Krywbas Krzywy Róg, Arsenał Kijów i Karpaty Lwów. W ukraińskiej ekstraklasie rozegrał aż 219 meczów, strzelił 29 bramek i zaliczył 28 asyst. Ma też na koncie dwa występy w reprezentacji Chorwacji.

Damian Rasak po bardzo dobrym sezonie w NICE 1 Lidze został zawodnikiem ekstraklasowej Wisły Płock, która wykupiła go z Miedzi Legnica. Zawodnik otrzymał w Miedzi ofertę podwyżki, klub nie chciał blokować mu możliwości grania w najwyższej klasie rozgrywkowej i podnoszenia swych umiejętności.

Rasak trafił do Legnicy w sezonie 2015/16 z włoskiego SEF Torres 1903. W Miedzi rozegrał 42 mecze zdobywając 5 goli. Podczas występów w barwach Miedzi Legnica Damian Rasak powoływany był także do młodzieżowych reprezentacji Polski.

Dziękujemy Damianowi za występy w Miedzi Legnica i życzymy dalszych sukcesów w karierze piłkarskiej.

Źródło: Miedź Legnica

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 477 dni temu dnia 03/07/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 3, 2017 @ 7:57 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

20181013_180838

Karatecy z TORY spisali się w Czechach na medal. 9 medali!

Read More →