Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Auto paliło się przed komendą. Gasili policjanci

Przez   /   24/06/2019  /   No Comments

Policjanci z legnickiej drogówki ugasili auto, które zapaliło się nieopodal budynku Komendy Miejskiej Policji w Legnicy przy ulicy Staffa 2. Na szczęście dzięki błyskawicznej reakcji funkcjonariuszy, nikt nie został ranny oraz pojazdy zaparkowane obok również nie zostały uszkodzone. Akcja mundurowych trwała do momentu przybycia strażaków, którzy ostatecznie ugasili ogień.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło kilka dni temu. Do siedziby legnickiej drogówki przy ulicy Staffa 2 przyszedł mężczyzna, który poinformował ich, że z zaparkowanego kilka metrów od budynku komendy samochodu wydobywa się dym. Policjanci natychmiast chwycili gaśnicę znajdującą się w budynku i wybiegli na zewnątrz. Podbiegli do auta sprawdzając, czy wewnątrz nikogo nie ma i zaczęli je gasić.

W pobliżu samochodu były zaparkowane inne pojazdy. Na szczęście, dzięki błyskawicznej reakcji funkcjonariuszy, nikt nie został ranny. Inne pojazdy parkujące obok nie zostały uszkodzone. Akcja mundurowych trwała do momentu przybycia strażaków, którzy ostatecznie ugasili ogień.

Jak wstępnie ustalono, prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej.

mł.asp. Jagoda Ekiert

FOPT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 141 dni temu dnia 24/06/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 24, 2019 @ 2:57 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

cigarette-685652_1280

Ziobro żąda surowych kar dla egzekutorów długu z Legnicy

Read More →