Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Antkowiak w Miedzi. Ale najpierw wypożyczenie

Przez   /   25/07/2017  /   No Comments

20-letni napastnik Hubert Antkowiak, który ostatnio występował w Jarocie Jarocin, przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do Miedzi, z którą podpisał 3-letni kontrakt. W najbliższym sezonie nie będzie jednak grał w legnickiej drużynie, tylko trafi na wypożyczenie do 2-ligowej Warty Poznań.

Antkowiak to 20-letni napastnik, który w minionym sezonie w barwach Jaroty Jarocin zagrał w 33 meczach 3 ligi i zdobył 19 bramek. Zawodnik, który ma 189 cm wzrostu, w okresie przygotowawczym trenował z Miedzią i występował w sparingach legnickiej drużyny. – Widzimy w nim potencjał na przyszłość, ale do rozwoju potrzebuje przede wszystkim regularnego grania. Dlatego wspólnie zdecydowaliśmy, że trafi na razie do II-ligowej Warty, gdzie ma większą szansę na regularną grę i zdobywanie doświadczenia. Będziemy stale monitorować jego rozwój – mówi Dominik Nowak, trener Miedzi.

Źródło: Miedź Legnica

Fot. B. Hamanowicz / Miedź Legnica

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 358 dni temu dnia 25/07/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 26, 2017 @ 12:58 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

stadion-dron-foto_1531850557_0557

Prezentacja Miedzi odwołana – przez deszcz i złą pogodę

Read More →