Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Akrobaci legnickiego Ocelota w Teatrze Telewizji TVP1

Przez   /   15/12/2017  /   No Comments

W przedświąteczny poniedziałek, 18 grudnia, o godzinie 20.15 na antenie TVP 1 Teatr Telewizji zaprezentuje spektakl „Mock”, w którym wystąpią czterej utalentowani stypendyści Fundacji Ocelot z Legnicy.

Kaskaderskie ewolucje utalentowanych legniczan zauroczyły reżysera spektaklu Łukasza Palkowskiego, twórcy takich filmów, jak „Bogowie” czy „Najlepszy”. Stypendyści Ocelota wcielili się w role uprowadzonych z Breslau w 1913 roku gimnazjalistów. Zdjęcia filmowe realizowane były w październiku.
Wtedy też w dużym studiu TVP3 we Wrocławiu wystąpili młodzi akrobaci z legnickiego Teatru „Ocelot”. Pokaz artystów sztuki ruchu zachwycił nie tylko publiczność w studiu, ale także telewidzów – mówiła Agata Dzikowska z TVP3 Wrocław.
– Musimy mieć do siebie wielkie zaufanie. Bez zaufania nic by się nie udało – przekonywały Julia Ślęp i Maja Kućko występujące na scenie.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY/ FUNDACJA OCELOT

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

v__0586 (1)

Załoga legnickiego MOPS prosi o większe podwyżki

Read More →