Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Akademia Makijażu Douglas zawita do Legnicy

Przez   /   29/05/2014  /   No Comments

Chcesz nauczyć się jak szybko wykonać makijaż dzienny, biznesowy lub na specjalną okazję? Przyjdź do Akademii Makijażu Douglas!

Akademia Makijażu stworzona przez perfumerie Douglas to cykl warsztatów, w trakcie których kobiety pod okiem profesjonalistów mają okazję poznać różne rodzaje i techniki makijażu. Dzięki indywidualnym lekcjom z wizażystami perfumerii Douglas i najlepszych marek kosmetycznych, mogą zdobyć one cenne wskazówki na temat makijażu i odpowiedniej pielęgnacji oraz samodzielnie wykonać perfekcyjny make-up rozświetlający, biznesowy lub smoky eyes.
Dwugodzinne warsztaty makijażowe odbędą się w ponad 30 miastach Polski. Akademia Makijażu w każdym z miast potrwa trzy dni – przy zapisie uczestniczka może wybrać typ makijażu, którego wykonania chce nauczyć się w czasie warsztatów. Zapisy na Akademię Douglas są bezpłatne i odbywają się telefonicznie lub na miejscu, w wybranych Perfumeriach Douglas.

Magda Przygoda i Paweł Borkowski – Makijażyści Douglas

Lista najbliższych terminów i lokalizacji:
30 maja – 01 czerwca, Legnica, Galeria Piastów
06 – 08 czerwca, Zabrze, C.H. M1
13 – 15 czerwca, Gdynia, C.H. Klif
27 – 29 czerwca, Poznań, Stary Browar

Informacje o akcji, aktualny kalendarz i terminy eventów w 2014 r. znajdziesz na Facebooku Perfumerii Douglas oraz douglas.pl.

Źródło: HarmoniquePR

 

FOT. HARMONIQUE PR

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1607 dni temu dnia 29/05/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Maj 29, 2014 @ 1:58 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kyczera-209

Kyczeriada nad Kaczawą czyli 25-lecie zespołu Kyczera

Read More →