Baner_zlobek
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

27. Finał WOŚP. Gdzie w regionie gra Orkiestra?

Przez   /   11/01/2019  /   No Comments

13 stycznia gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jeśli ktoś nie może się doczekać niedzieli z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, to już w sobotę legnicki klub Spiżarnia zaprasza go na rockowy koncert za datek do puszki. Atrakcji w całym regionie będzie co niemiara, więc mimo zimy warto wyjść z domu. Oto ich przegląd.

LEGNICA

* W sobotę 12 stycznia o godz. 17.30 w klubie Spiżarnia w Legnicy grają Awaria, Cynamonowy Ogród, Matalion, Polish Fiction oraz Zielony Groszek. Wstęp: minimum 10 zł do puszki WOŚP.

* W niedzielę 13 stycznia w godz. 14-20 27.Finał WOŚP w Akademii Rycerskiej. W programie m.in. występy muzyczne i najróżnorodniejsze prezentacje, mrożąca krew w żyłach kąpiel legnickich morsów, przejażdżki na motocyklach i quadach, pokaz tańca flamenco, zwiedzanie z przewodnikiem Sali Królewskiej, licytacje WOŚP, strefa gastronomiczna itd. Na aukcjach można wygrać m.in. własne piwo i obiad z trenerem Miedzi. Warto być!

* W niedzielę o godz. 15 kuratorskie oprowadzenie po wystawie poświęconej sztuce Legionów w Muzeum Miedzi.

* Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza na wspólne bieganie i maszerowanie podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę 13 stycznia. Start i meta przy ul. Najświętszej Marii Panny, przy siedzibie OSiR-u. Początek godz. 15. Zapisy w siedzibie OSiR – w biurze zawodów, w dniu imprezy do godz. 14.30. Wpisowym będzie datek do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzieci – nie mniej niż 2 zł, dorośli – nie mniej niż 10 zł. Dla zawodników i przechodniów organizatorzy przygotują gorący gulasz za piątaka. Dochód z imprezy w całości przeznaczony zostanie dla Orkiestry.

* Od godz. 15 do 20 zapraszamy też do legnickiej Akademii Avatara (ul. Św.o Piotra 14, wejście przy kinie Piast). Będzie didżej, taniec, akrobacje solowe i w duetach, występy wokalistów, wspólny fitness z Iwoną Klimkowską i potańcówka, słodkości, konkursy i licytacje! Bufet zapewnia restauracja Kręta 6.

LUBIN

* W niedzielę od godz. 10.30 Regionalne Centrum Sportowe zaprasza na „Dziecinnie prosty turniej strzelecki” w Centrum Sportów Strzeleckich RCS w Lubinie przy ul. Baczynowej 3.

* Centrum Kultury Muza w niedzielę od godz 16 zaprasza na imprezę “Gramy dla WOŚP” do Klubu Pod Muzami. W programie występy wokalne i licytacje.

* Szkoła Podstawowa nr 10 w Lubinie organizuje 13 stycznia od godz. 9 do 11 zajęcia “Cuda z mydła”, prowadzone przez Bernardę Gołąb, artystę plastyka, arteroterapeutę. Wystarczy przynieść ze sobą mydło i 5 złotych do puszki WOŚP.

ZŁOTORYJA

* W sobotę 12 stycznia o godz. 10 na orliku przy ul. Wiosennej diabetycy organizują bieg pn. „Policz się z cukrzycą”. Wpisowe wynosi 10 zł i zasili konto WOŚP. Po biegu będzie można zjeść kiełbaskę upieczoną na grillu.

* W sobotę od godz. 15 w hali Tęcza trwać będzie II Halowy Turniej Piłki Nożnej WOŚP 2019 z udziałem reprezentacji złotoryjskich zakładów pracy.

* Sultan Kebab w Rynku całą niedziele będzie serwował kebab za datek do puszki dla WOŚP. Najukochańszy kebab w mieście!

* 27.Finał w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji rozpocznie się w niedzielę o godz. 12 i zakończy o godz. 20 “Światełkiem do nieba”. W programie są występ stand up Łukasza Minko, koncerty kapel Radcurie, Polish Fiction, The Kishones, Lift Off, prezentacje dzieci i młodzieży, licytacje, loteria fantowa. Będą ciasta. Do wygrania są m.in. piękna suknia ślubna, trening personalny z Klaudią Bembenik, vouchery itd.

JAWOR

CHOJNÓW

* W  Domu Kultury występy i licytacje rozpoczną się o godz. 16:00. Zagrają i zaśpiewają Jurand Kowalski i Łukasz Kindel. Zatańczą: Karambol i zespół taneczny Gabrieli Zenki. W programie jest także Niespodzianka Filmowa.

PROCHOWICE

POLKOWICE

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 158 dni temu dnia 11/01/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 11, 2019 @ 5:35 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pasieka 065

Legnica otwiera miejską pasiekę. Chce mieć ich więcej

Read More →