Oberza Piastowska
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

120. urodziny legnickiej palmiarni. Będzie impreza!

Przez   /   11/09/2018  /   No Comments

Legnicka palmiarnia w parku Miejskim już 120 lat czaruje i przyciąga kolejne pokolenia. Z okazji jej jubileuszu 16 września (niedziela) od godz. 12.00 do 18.00 odbędzie się wielka impreza urodzinowa. Poznamy ciekawą historię tego obiektu i zamieszkującą go tropikalną florę. Na gości czeka moc atrakcji.

Planetarium w ogrodach palmiarni zabierze nas na wycieczkę przez układ słoneczny, by spojrzeć na najbliższe planety tak, jak byśmy sami oglądali je z pokładu promu kosmicznego. Prezentacji układu słonecznego i pokazu gwiazdozbiorów nie można przegapić.

Teatr Cieni zabierze najmłodszych w 120-letnią przeszłość, do czasów powstawania palmiarni (pokazy co godzinę). Odbędzie się koncert jubileuszowy z tortem urodzinowym, będą pamiątkowe zdjęcia oraz wpisy do księgi pamiątkowej, samodzielne wykonywanie gadżetów okolicznościowych i wiele innych niespodzianek.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

RYC./ FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 220 dni temu dnia 11/09/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 11, 2018 @ 10:55 am
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

1426_1548413040

Fisz Emade Tworzywo na koncercie w Legnicy

Read More →